جستجو و دریافت نسخه دیجیتال آگهی


۱. کلیک نمودن بر روی گزینه"آگهی های قانونی" در منوی اصلی

۲. تکمیل فیلدهای اطلاعاتی بخش جستجوی آگهی ها

وارد کردن حداقل یکی از فیلدهای اطلاعاتی جهت جستجوی آگهی کافی می باشد.۳. مشاهده فهرست آگهی‌ها و کلیک نمودن بر روی عنوان آگهی موردنظر یا آیکون مشاهده آگهی۴. وارد کردن کد امنیتی در مستطیل سفید و کلیک روی گزینه ارسال۵. مشاهده متن آگهی و دسترسی به بخش مربوط به دریافت فایل امضاء شده آگهی (نسخه قابل استناد)۶. کلیک نمودن بر روی گزینه "دانلود ابزارهای جانبی لازم" و نصب آن بر روی سیستم پس از مشاهده پنجره ذیل روی دکمه Run کلیک نمائید تا فایل exe مذکور بر روی سیستم شما نصب شود.


توجه: نصب ابزارهای جانبی بایستی توسط کاربر Admin سیستم صورت پذیرد.


۷. کلیک نمودن بر روی گزینه "دانلود فایل امضاء شده آگهی" و ذخیره آن بر روی سیستم برای دانلود فایل امضاء شده آگهی رعایت موارد ذیل الزامی است: ۷-1- عضویت در سایت و ورود با مشخصات کاربری۷-2- پرداخت هزینه دانلود فایل امضاء شده آگهیدر صورتیکه مایل به پرداخت هزینه آگهی با استفاده از حساب کاربری خود هستید، باید حساب کاربری شما شارژ داشته باشد و در غیر اینصورت با رجوع به صفحه شخصی من در بخش شارژ حساب اقدام به شارژ حساب کاربری خود نموده و روی لینک "ادامه روند دانلود آگهی" کلیک نمائید


و در صورتیکه تمایل به پرداخت آنلاین دارید، لازم است گزینه دوم "پرداخت آنلاین" را انتخاب و روی دکمه "تائید" کلیک نمائید. در این صورت به درگاه بانک ملی جهت پرداخت آنلاین هزینه دانلود فایل امضاء شده آگهی هدایت خواهید شد.پس از پرداخت هزینه آگهی به یکی از دو روش فوق الذکر، بر روی گزینه دانلود فایل آگهی امضاء شده کلیک نموده و فایل را دانلود و بر روی سیستم شخصی خود ذخیره نمائید.۷-3- کلیک نمودن بر روی گزینه دانلود برنامه Acrobat Reader 9 و نصب آن در صورتیکه نرم افزار مذکور بر روی سیستم شما موجود نباشد، لازم است جهت مشاهده فایل آگهی امضاء شده، برنامه مذکور را دانلود و نصب نمائید.

۸. مشاهده فایل آگهی امضاء شده و دسترسی به مشخصات امضاء و اعتبار آن مشاهده پیغام ذیل در فایل PDF آگهی به منزله این است که فایل آگهی مذکور امضاء شده است و امضاء آن معتبر است.

( به متن نوشته شده در بخش آبی رنگ ابتدای تائیدیه امضاء دقت نمائید. )با کلیک نمودن بر روی قسمت Signature Panel در گوشه سمت راستی فایل PDF آگهی و یا لوگوی امضاء در گوشه سمت چپی انتهای فایل، مشخصات امضاء مطابق تصویر ذیل قابل مشاهده است.