راهنمای استفاده از خدمات اشتراک نسخه کاغذی

در قسمت منوی عمودی سمت راست صفحه روی گزینه اشتراک نسخه کاغذی کلیک کنید، بعد از انتخاب این گزینه در صورتی که از قبل در سایت عضویت نداشته باشید صفحه عضویت و پیغام زیر نمایش داده می‌شود.

جهت استفاده از خدمات اشتراک نسخه کاغذی ابتدا عضو شوید.

در صورتی که عضو نیستید می توانید با کلیک روی دکمه ثبت نام کاربر جدید و پر کردن فرم مربوط به آن عضو شوید. (جهت اطلاع بیشتر از مراحل ثبت نام به راهنمای ثبت نام در منوی راهنما مراجعه نمائید.)

۱. ثبت اشتراک جدید

در صورت عضو بودن با نام کاربری و کلمه عبور و کد امنیتی در صفحه لاگین وارد شوید در صفحه باز شده در لیست موجود روی گزینه اشتراک محصولات روزنامه رسمی کلیک نمائید.

انتخاب محصول

با انتخاب اشتراک محصولات روزنامه رسمی صفحه انتخاب محصول باز می‌شود.

محصول یا محصولات مورد نظر جهت اشتراک را انتخاب کرده و روی دکمه انتخاب کلیک نمائید. با انتخاب این دکمه صفحه مربوط به تعیین نوع پرداخت باز می‌شود.

به تعداد و هزینه مربوط به هر محصول دقت نمائید. می‌توانید در این قسمت تعداد نسخ مورد نظر خود را وارد کنید. در غیر این صورت تعداد پیش فرض۱ نسخه در نظر گرفته می‌شود.

پرداخت هزینه اشتراک

نحوه پرداخت مورد نظر را انتخاب کرده روی دکمه پرداخت کلیک نمائید.

انواع پرداخت:

۱. روش آنلاین: با انتخاب این روش به سایت بانک ملی وصل شده و می توانید با استفاده از حسابهای عضو شتاب هزینه مربوط به اشتراک را پرداخت نمائید.

۲. روش حساب سایت: جهت استفاده از این روش باید از قبل حساب سایت خود را شارژ کرده باشید در صورت داشتن موجودی در حساب سایت روش دوم از انواع روشهای پرداخت را انتخاب می‌کنیم. در این حالت هزینه اشتراک از حساب شما کسر می‌شود.

روش شارژ حساب سایت:

در صفحه شخصی (کاربری) خود روی گزینه شارژ حساب کلیک می‌کنیم مبلغ شارژ مورد نظر را وارد کرده و دکمه افزایش اعتبار را انتخاب می‌کنیم. با اتصال به صفحه پرداخت الکترونیک بانک ملی اطلاعات مورد نظر را وارد کرده و پرداخت را انجام می‌دهید پیغامی مبنی بر ثبت اشتراک نمایش داده می‌شود.

۳. روش فیش بانکی: در این روش مبلغ مربوط به هزینه اشتراک را در بانک پرداخت کرده و اطلاعات فیش را با انتخاب گزینه فیش بانکی در صفحه انتخاب نوع پرداخت وارد می‌کنیم.

۲. تمدید اشتراک

در صورتی که اطلاعات اشتراک خود را در سایت ثبت کرده باشید، جهت تمدید اشتراک لازم است از گزینه تمدید اشتراک محصولات روزنامه رسمی در صفحه شخصی خود استفاده نمائید.

با انتخاب محصول مورد نظر و کلیک بر روی دکمه انتخاب به صفحه پرداخت رفته و با انتخاب روش پرداخت مورد نظر پرداخت انجام می‌شود.

* پس از انجام مراحل تمدید اشتراک جهت کنترل درستی انجام روند تمدید، از قسمت اشتراکهای من در صفحه شخصی خود استفاده نمائید. و تاریخ انقضای اشتراک و وضعین آن را چک نمائید که حتما در وضعیت مشتری باشد.

مشاهده اشتراکها

جهت اطلاع از نوع و زمان انقضای محصولات مشترک شده می‌توانید از گزینه اشتراکهای من در لیست موجود در صفحه شخصی خود استفاده نمائید.

مشاهده پرداختها

جهت اطلاع از اطلاعات مالی و پرداختیهای انجام شده مشترکین می توانند از گزینه تراکنشهای مالی در لیست موجود در صفحه شخصی خود استفاده نمایند.

تغییر اطلاعات شخصی

جهت مشاهده و تغییر اطلاعات کاربری و پستی خود می توانهید از گزینه تغییر مشخصات در لیست موجود در صفحه شخصی خود استفاده نمائید.